Wybrane losowo
Ostatni produkt

regulamin

REGULAMIN

 1.

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.
Sklep jest własnością firmy Mabeto Beata Benda, ul. Ferrytowa 19, 05-092 Łomianki,  NIP 118-007-53-35

2.

Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta. 


3.

Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT (paragon). W momencie składania zamówienia należy podać prawidłowe dane niezbędne do wystawiania faktury VAT wpisane w rubrykę „komentarz”

4.

Zamówienie można złożyć korzystając z formularza na stronie - www.paverpol.com.pl , pocztą elektroniczną - paverpolpolska@gmail.com lub telefonicznie - 502 600 880, 22 751 04 04. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia w ciągu 5 dni roboczych z winy zamawiającego (np. błędny numer telefonu), zostanie ono anulowane.

Złożenie zamówienia przez Nabywcę jest równoznaczne z upoważnieniem do wystawienia faktury bez konieczności uzyskania jego podpisu. Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia przez sklep dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy firma Mabeto Beata Benda a nabywcą  towaru. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.


5.

Formy płatności: przelew bankowy, płatność internetowa, za pobraniem lub osobiście w siedzibie firmy ul. Ferrytowa 19, 05-092 Łomianki. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy. 

6.

Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych. Zamówienia wysyłane są maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania należności na koncie bankowym sklepu lub od złożenia zamówienia (w przypadku wyboru opcji płatności przy odbiorze).Koszty wysyłki są doliczone do wartości zamówienia .Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.

 7.

Reklamacje związane z działaniem sklepu internetowego należy składać na adres poczty elektronicznej: paverpolpolska@gmail.com. Mabeto Beata Benda jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, za niezgodność z Umową sprzedaży Towaru zakupionego przez tego konsumenta, w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres paverpolpolska@gmail.com.  W przypadku niezgodności towaru z umową, reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej lub Pocztą Polską. Ustosunkujemy się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. 

8.

Zwrot towaru. Kupujący może zwrócić  przedmioty kupione w naszym sklepie bez podania przyczyny.
Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy Kupujący ma 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość i złożeniu stosownego oświadczenia w formie pisemnej,  w terminie 14 dni od zawarcia umowy, umowa jest uważana za niezawartą. Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres: Mabeto Beata Benda, ul. Ferrytowa 19, 05-092 Łomianki. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient. Zwrot pieniędzy nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu z powrotem towaru , tym samym kanałem, jakim dokonano zapłaty za towar lub na konto podane przez klienta.

 

9.

W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

10.

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki. 

11.

Akceptacja powyższego regulaminu jest warunkiem złożenia zamówienia. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę Mabeto Beata Benda danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz.883 wraz ze zmianami. W myśl ustawy Nabywca ma prawo do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

Klient dokonujący rezygnacji z zamówienia po otrzymaniu informacji o wysłaniu towaru, zobowiązany jest do pokrycia podwójnej opłaty za transport, która odpowiada kosztowi dostarczenia towaru do klienta a następnie powrotu do sklepu Mabeto Beata Benda

W sytuacjach spornych Nabywca ma prawo zwrócić się do Rzecznika Praw Konsumenta, Sądu Polubownego lub sądu powszechnego.